Satış ve İade Hakkında

Kargo Teslim Süresi

Siparişiniz 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Haftasonu verilen siparişler Pazartesi kargoya teslim edilir.

Hatalı Sipariş

İade süresi 14 gündür. Kargo gönderimi müşteriye aittir. Ürün faturası, ürün ile birlikte aşağıda yer alan iade adresine gönderilebilir. Ürünün/ürünlerin teslim edilmesinden sonra Mesafeli Satış Sözleşmeleri Yönetmeliği’nin 15. Maddesinin “ç” bendi uyarınca, ürün ambalajının, paketinin, bandının ve benzeri koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde, cayma hakkı kullanılamaz.

Teslimattan kaynaklanan problemler

Kargo teslimat sırasında ürün kontrolü yapılıp fiziki hasar mevcut ise paket kargo firmasından teslim alınmamalıdır. Kargo firmasından ürün teslim alındıktan sonra fiziki hasarlı ürün iadesi işlemi yapılamamaktadır. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Monografi Yayınları’na bildirilmelidir. Monografi Yayınları en kısa sürede yeni bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Üretim-Basım Hataları

Ürün faturası, ürün ile birlikte Monografi Yayınları adresine gönderilmelidir. İade ürün Monografi Yayınları adresine ulaştığında, hatasız bir kopyası ile değiştirilecek veya 14 gün içerisinde ödeme iadesi gerçekleştirilecektir.

İade Adresi:

Aziz Mahmut Hüdayi Mah.
Hakimiyeti Milliye Cad.
Kancal İş Merkezi No: 58/64 34672
Üsküdar / İSTANBUL
Tel: 0.216 334 52 55